Львівське обласне радіо не пустило в ефір інтерв'ю з Зурабом Аласанією

Львівське обласне радіо не пустило в ефір інтерв'ю з Зурабом Аласанією
фото ZAXID.NET

Керівництво «Львівського радіо», яке підпорядковується ЛОДТРК, не дозволило дати в ефір інтерв’ю з генеральним директором Національної телекомпанії України Зурабом Аласанією. Про це розповів ведучий «Львівського радіо» Святослав Драбчук.

Я ніколи не міг би собі подумати, що цензура в журналістиці наздожене мене на державній роботі. Для тих хто не знає, я в...

Опубліковано Svyatoslav Drabchuk  4 травня 2016 р.

За словами Святослава Драбчука, коли він запросив Зураба Аласанію на інтерв'ю, спочатку дирекція радіостанції підтримало цю ідею. Але 25 квітня інтерв’ю не вийшло в ефір. Як розповів ZAXID.NET Святослав Драбчук, спочатку затримку із публікацією розмови пояснили конфліктом між НСЖУ та Зурабом Аласанією – мовляв, варто спочатку дочекатись офіційної відповіді директора НТКУ на вимогу журналістської профспілки його звільнити. Нагадаємо, що 21 квітня Національна спілка журналістів України звернулась до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою звільнити Зураба Аласанію з посади гендиректора НТКУ. Ця заява спричинила бурхливе обговорення серед журналістів, частина яких виступила проти рішення профспілки.

27 квітня інтерв’ю просто зникло.

«Коли я захотів його скинути собі на флешку, інтерв’ю не було ні в базі, ні в людини, яка його монтувала. Я пішов до керівництва, попросив, щоб мені дали це інтерв’ю. Мені відмовили, бо «це є власність радіо». І взагалі – чого мені дають давати це інтерв’ю, якщо я ставив «неправильні питання»?» - каже Святослав Драбчук.

Заступник директора обласного львівського радіо Руслан Рей стверджує, що ніхто програму не знімав. За його словами, 25 квітня стався технічний збій, через що програма в ефір не вийшла.

«Ніхто інтерв’ю не знімав. Якщо воно записане, то обов’язково піде в ефір. Ми зацікавлені в цьому», - прокоментував ситуацію Руслан Рей.

Про технічний збій каже і директорка радіо Мирослава Лубкович. Натомість, звукорежисер «Львівського радіо» Володимир Оришок відкидає тезу про технічний збій. За його словами, програму анонсували 2 травня, але згодом зняли після дзвінка «згори». Таку інформацію наводить Інститут Масової Інформації.

Керівництво радіостанції: директорка Мирослава Лубкович, а також її заступник Руслан Рей, пообіцяли, що записана програма вийде в ефір 11 травня.

Як повідомив Святослав Драбчук, з ним зв'язався генеральний директор ЛОДТРК Михайло Хвойницький, як запевнив журналіста, що нічого не знав про ситуацію, що сталась на радіо і гарантував, що інтерв'ю оприлюднять.

«Двонив пан Михайло Хвойницький і запевнив, що про витівки і цензуру керівників радіо нічого не знав і нечув,а інтерв'ю в ефір таки вийде», - написав Святослав Драбчук на своїй Facebook-сторінці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук