Львівське управління юстиції через інтернет-співбесіди обрало нових працівників

СуспільствоВіталій Кубліков, 17 листопада 2015, 12:49 420 0

У Львові підбили підсумки відкритого конкурсу на заміщення вакансій в обласних управліннях юстиції, зокрема, й на керівні посади. Формат конкурсу був особливий тим, що співбесіди кандидатів відбувалися в мережі інтернет у відкритому доступі.

Близько сотні кандидатів зголосилися взяти участь у конкурсі. Провели більше 20 годин співбесід онлайн.

«Перший раз в історії нашої країни ми проводили онлайн співбесіди у Львові. У Львові це почалося і я думаю, що по всій Україні в майбутньому буде так», – певен перший заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе.

В обговоренні кандидатур взяли участь більше трьох тисяч користувачів. Загалом на конкурс виставили 57 вакансій. На чотирнадцять із них так і не вдалося обрати переможців, відтак, має відбутися повторний відкритий конкурс.

«Ми готові проводити конкурси стільки, поки ми не знайдемо це якісне, фахове оновлення, яке буде працювати в новому форматі юстиції Львівщини», – запевняє начальник територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

У юстиції кажуть, що шукають вмотивованих людей. Ставку роблять перш за все на тих, хто досі не працювали у системі юстиції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук