Львівські активісти повезли бійцям АТО понад сто листів підтримки

СуспільствоІрина Ващишин, 27 червня 2014, 18:11 0

Сьогодні, 27 червня, львівські активісти соціальних мереж та автомайданівці повезли бійцям, які воюють на сході України у рамках антитерористичної операції, понад сто листів підтримки.

Збирали ці послання через соціальні мережі. На заклик підтримати вояків відгукнулись жінки різного віку. Писала навіть старенька бабуся із Дрогобича. А от третьокласники із Ямполя, що на Львівщині, вже й отримали відповідь від солдатів, яким теж надсилали свої побажання та малюнки. Їм відписали бійці із львівського підрозділу «Грифон», які зараз служать у зоні АТО.

Найбільше зворушив чоловіків лист 9-річної Вікторії, яка зверталась до них по-дорослому розсудливо: «Щоб солдати поверталися живими, здоровими, добрими. Щоб дочекалися своїх дітей, онуків». 

Школярка розповіла, що у листі вона намалювала небо, сонце, серця і прапор: «Щоб небо було чистим над Україною, сонечко світило, а серця щоб билися і всі, хто туди поїхали, залишалися живими».

У селі, розповідає вчителька Вікторії Любов Гринчук, збирали допомогу для солдатів і вирішили долучити туди ще й дитячі листи: «Це був якраз останній день табору відпочинку дітей і, звичайно, у класі вже не було ні ручок, ні олівців, діти позичали одне одному. Але вони писали від душі. Солдати мусять вибачити, якщо там є помилки, тому що я не дивилася жодної роботи. А не дивилась, бо один хлопчик, який погано говорить, боявся писати взагалі, тільки малював малюнки». 

Сьогодні Вікторію разом із вчителькою, мамою та сестрою запросили в обласне управління міліції. За підтримку їм подякував командир підрозділу «Грифон» Назар Коменяр, який щойно приїхав зі сходу: «Конкретно цей лист викликав в наших бійців сльози. В особі дівчинки ми подякували всім школярам, напевно, що всім, всій Україні за підтримку наших хлопців там, на сході».

Лева-охоронця, якого міліціонери подарували Вікторії, вона повезе додому, а от емблему «Грифона» і відповідь від бійців - до школи усім своїм однокласникам. 

Усі фото: mvs.gov.ua

«Доброго дня, дорогі наші школярі. З великою радістю отримали від вас звістку з рідного краю та побажання. Ваші малюнки та листи завжди з нами, підтримують нас в тяжку годину», - написали вояки АТО.

За словами начальника обласного управління міліції Дмитра Загарії, від Львівської області зараз на сході є працівники патрульно-постової служби, підрозділ «Грифон» і батальйон медичного спеціального призначення. Загалом 63 чоловіки.

Написати листа солдатові може кожен охочий. Для цього у соціальних мережах можна легко знайти активістів та автомайданівців, які завезуть послання  на схід. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук