Львівські безпородні собаки взяли участь у конкурсі талантів

20 серпня, у Міжнародний день безпритульних тварин у парку імені Івана Франка відбулася виставка безпородних собак «ПростоПес – не просто друг». Усі учасники заходу взяли участь у конкурсах та змаганнях, за які чотирилапі отримали подарунки.

«Метою заходу є популяризація адопції безпородних тварин, які часто є безпритульними. Хочемо показати людям, що при належному догляді, якщо тварин любити та займатися з ними, вони стають чудовими домашніми улюбленцями. Під час виставки учасники також зможуть познайомитися із собаками з ЛКП «Лев», які шукають свою сім’ю», - розповіла ZAXID.NET координаторка виставки, представниця «Dog-Friendly city» Ольга Кирилович.

У виставці взяло участь 14 собак, які змагались між собою у різних конкурсах. Зокрема, на точність виконання команд та подолання смуги перешкод. «Серед конкурсів також є «швидкоїжка» – собаки змагатимуться, хто зможе з’їсти більше їжі за обмежений час. Собаки демонструватимуть різноманітні таланти, зокрема я бачила у реєстраційних анкетах, що у нас є тварини, які вміють додавати один плюс один та майстерно прикидатися мертвими», - додає Ольга.


Серед учасників заходу є дівчина Неля із своєю собакою Зайкою. Вона, як і більшість присутніх, забрала тварину з вулиці. Дівчина розповідає, що собака була дуже налякана, худа та мала на тілі сліди побиття.

«Зайку привезли у гаражний кооператив і залишили там. Я доглядала та годувала її, так вона до мене звикла. Голова кооперативу був проти собак, тому з часом я забрала її. Спочатку, щоб стерилізувати, а потім вже не змогла залишити на вулиці. Вона була налякана та усього боялася: звуків, людей, сходів, інших тварин, коли я брала палку, щоб побавитися, вона втікала, думаючи, що я її битиму», - каже Неля.

Зайка живе у Нелі уже рік, за цей час вона звикла до людей та навчилася виконували команди. Дівчина переконана, що собаці була потрібна любов, яка допомогла їй побороти усі страхи. 

Усі фото Мирослава Пархомика/ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук