У Львові зафіксовано найменше безпритульних собак в Україні

Головні новини Львова 09.08Софія Лазуркевич, 9 серпня 2016, 12:36 932 1

ЛКП «Лев» спільно з «Animal-id.info» оприлюднили підсумки підрахунку безпритульних собак у Львові. Згідно з результатами, таких собак у місті є 595. За цією статистикою у Львові зафіксовано найменше безпритульних собак серед інших міст України.

«За місяць до проведення підрахунку було оприлюднена анкета у соцмережах. Волонтер міг вибрати район, у якому йому зручно проводити підрахунок, та зареєструватися на захід. У такий спосіб ми обрали 40 волонтерів, які протягом двох днів з 7 до 9 ранку проводили підрахунки», - розповів організатор міжнародної бази даних «Animal-id.info» Віктор Копач.

Для підрахунку безпритульних собак, який відбувався 3 та 4 серпня, волонтери використовували спеціальний мобільний додаток, який можна скачати на сайті «Animal-id.info». Щоб повідомити про безпритульну тварину, треба було сфотографувати її та заповнити невелику анкету, де вказати, якої вона статі, чи стерилізована, чи має якісь ушкодження.


За словами Віктора Копача, якщо порівнювати Львів з іншими містами країни, де проводилися такі підрахунки, то у Львові є найменше безпритульних собак. До прикладу, якщо у Миколаєві активісти зафіксували понад 7 тисяч таких собак, у Дніпрі понад 5 тисяч, а у Києві понад 2 тис., то у Львові їх всього 595.

Якщо порівнювати з минулим роком, то кількість безпритульних тварин практично не змінилася. Однак серед безпритульних побільшало стерилізованих собак. Зараз вони складають близько 30% від загальної кількості, а ще торік волонтери їх практично не фіксували.

«Нам було важливо простежити динаміку чисельності безпритульних тварин у межах міста. Нам важливо, щоб вони не були агресивними, були стерилізованими та вакцинованими. Ми свідомі, що частина з цих собак потраплять до нашого ЛКП, а ми будемо їх прилаштовувати, щоб кількість безпритульних собак не збільшувалася», - прокоментувала директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук