Львівські депутати хочуть розірвати побратимство між Львовом і Санкт-Петербургом

Депутат фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Яромир Самагальський під час сесії 23 жовтня закликав міського голову Львова Андрія Садового відкликати свій підпис із документу про співпрацю між Львовом та Санкт-Петербургом.

Депутат зазначив, що Валентина Матвієнко, яка була головою уряду Санкт-Петербурга у 2003-2011 роках, і з якою 2006 року було підписано угоду про співпрацю міст-побратимів, є ворогом України. 

«Валентина Матвієнко підтримала Путіна у війні з Україною, у її рідному місті Шепетівка на Хмельниччині її прізвище винесено на дошку ганьби. Водночас місто Львів досі є містом-побратимом Санкт-Петербурга, і підпис Садового стоїть поряд із підписом Матвієнко на протоколі про співпрацю між містами», – заявив Самагальський. 

Депутат впевнений, що міський голова Львова погодиться на його пропозицію і відкличе свій підпис під протоколом про співпрацю міст-побратимів Санкт-Петербурга та Львова.

Зазначимо, що «Протокол про співпрацю між урядом Санкт-Петербурга, Російська Федерація, та Львівською міською радою, Україна» був підписаний 30 вересня 2006 року.

Колишній очільник уряду Санкт-Петербурга Валентина Матвієнко сьогодні є головою Ради Федерації Федеральних зборів російської Федерації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук