Львівські художники розмалювали сквер біля Музею ідей

Музей ідей на вул. Валовій

У рамках «Майстерні міста» львівські художники розмалювали паркан і металевий літачок у сквері біля Музею ідей на вул. Валовій. Львів’яни спільно з митцями впродовж 5 днів відновлювали занедбану територію та розфарбували арт-об’єкти на території скверу.

«Ідея змін належать засновнику Музею ідей Олесю Дзиндрі та художнику Сергію Савченко. Ми хотіли змінити сквер, бо раніше це було простором для культурних подій, а останнім часом тут збиралися місцеві пияки, які залишали багато непотребу та створювали шум», – розовіла ZAXID.NET кураторка проектів у Музеї ідей Христина Безпалків.

В рамках проекту «Розфарбуй своє місто» художники розфарбували паркан у сквері та декоративний металевий літак і розставили кам’яні скульптури на газоні. Кілька волонтерів - райтерів погодилися розписати об’єкти, фрази для написів обрав сам Олесь Дзиндра.

«В рамках проекту ми розмалювали літачок у сквері. Разом з Олесем Дзиндрою поставили його тут сім років тому. Це своєрідна платформа для висловлення власних творчих ідей в центрі міста. Кожна зміна цього об'єкту має під собою конкретний задум чи ідею. Цього разу це відбиток пальця невідомої людини. Це своєрідне заохочення будь - кого присутнього залишити свій відбиток на цій сталій і одночасно змінній формі, вписаній в простір старого міста. Ми зараз думаємо про те, щоб встановити подібні «літачки» у інших містах»,  – розповів художник, який розмальовував сквер Сергій Савченко.

 

«Майстерня міста» – урбаністичний воркшоп, де активісти обговорюють ідеї для оновлення та розвитку міста.

Щороку він проходить у рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», який реалізовується Львівською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук