Львівські правоохоронці заявили про збільшення кількості хабарів

За першу половину 2018 року у Львівській області у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року на 12,5% збільшилася кількість випадків вимагання та отримання хабарів. Про це у понеділок, 16 липня, з посиланням на слова прокурора Львівщини Юрія Квятківського повідомила прес-служба прокуратури.

Загалом, за інформацією правоохоронців, за шість місяців 2018 року в області зафіксували меншу кількість злочинів: на 10 тис. осіб кількість злочинів зменшилася із 68,3 у 2017 р. до 66,1 у першій половині 2018 р. Втім, по деяких видах злочинів правоохоронці навпаки виявили негативну тенденцію до збільшення.

«На 31,8% збільшилась (із 581 до 766) кількість виявлених злочинів у сфері службової та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, у тому числі, на 12,5% (із 112 до 126) більше виявлено фактів хабарництва та одержання незаконної винагороди», – заявив Юрій Квятківський.

Втім, серед названих прокурором напрямків, що потребують активнішої боротьби з боку правоохоронців, антикорупційної діяльності не було. Натомість йдеться про активніше виявлення злочинів у бюджетній і банківській сферах, у сфері земельних відносин, незаконної вирубки лісів, видобутку корисних копалин, розслідування злочинів у сфері обігу підакцизних товарів та наркотичних засобів.

Зазначимо, офіційна статистика поліції вказує, що більшості затриманим за хабарі особам вдається уникати серйозних покарань: із 665 зафіксованих у 2014-2018 роках випадків до реального ув'язнення дійшло лише у дев'ятьох справах. Натомість більшість із відкритих через хабарі справ навіть не передали до суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук