Львівські школи запрошують взяти участь у інноваційній програмі розвитку

У Львові розпочався прийом заявок від шкіл на участь у програмі розвитку середніх навчальних закладів «Школа 3.0» від Центру інноваційної освіти «Про.Світ».

Як розповідають координатори програми, «Школа 3.0» - це проект, покликаний змінити взаємодію в українських школах між усіма учасниками освітнього ринку: учнями, батьками, вчителями, директорами, урядовими та неурядовими організаціями, громадою бізнесовими структурами.

«Першим елементом програми є побудова стратегічного бачення в рамках школи. Другий – це командна робота, адже сьогодні вчителі все ще працюють в школах поодиноко. І саме зміна того, як співпрацюють різні вчителі, директор школи є стимулом для розвитку інновацій у школі», - розповіла співзасновниця Центру інноваційної освіти «Про.Світ» Лілія Боровець.

Також програма покликана створити зворотній зв’язок між вчителями та учнями.

Перші школи взяли участь у цій програмі у березні цього року. Це були львівська школа-інтернат №2, ЛСЗШ №98, ЛНВК ім. В. Стуса, ЛНВК «Школа-садок “Софія”».

Участь у новому етапі програми «Школа 3.0» зможуть взяти чотири львівські школи. За словами організаторів програми, вони зацікавлені у тому, щоби залучити до програми саме державні, а не приватні школи. Головним критерієм відбору буде активність навчального закладу та його педагогічного колективу, та їхня готовність до змін.

Першим кроком до участі у проекті стане зустріч потенційних учасників із представниками навчальних закладів, які вже беруть участь у програмі. Зустріч відбудеться 5-6 вересня у ЛНВК «Школа-садок “Софія”» (вулиця Героїв Крут, 27). Під час зустрічі директори шкіл та зацікавлені вчителі зможуть більше дізнатись про програму «Школа 3.0». Для участі у зустрічі необхідно зареєструватись, заповнивши онлайн-форму. Реєстрація триває до 5 вересня.

Після цього буде відкрита реєстрація для безпосередньої участі у програмі. Результати відбору стануть відомі на початку жовтні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук