Львівські школярі збирають книжки для сільських бібліотек

Головні Новини за 15 квітняІрина Ващишин, 15 квітня 2015, 15:43 414 0
дивіться також

У Львові триває Всеукраїнська акція «Сто тисяч книжок для сільських бібліотек». Долучилися до неї усі школи Львова. Загалом в Україні так взялися поповнити бібілотечні фонди у найвіддаленіших районах різних областей.

«Нам взагалі приємно, що хтось дізнається стільки, скільки ми дізналися з цих книжок. Я принесла книжечку «Від казки до казки». Там розміщені коротенькі повчальні казки на декілька сторінок. Мені було цікаво її читати», – розповіла третьокласниця Юля Балюк.

Дівчинка навчається у середній школі № 91. У цій школі діти зібрали майже 1500 книжок лише за два дні після канікул.

«Я навіть і не сподівалася, що стільки принесуть книжок. Навіть сьогодні зранку бачили, як багато батьків приходило і приносили з власної бібліотеки ці книжки», – повідомила директор СШ № 91 Іванна Здирко.

Акцію «Сто тисяч книжок для сільських бібілотек» оголосили ще на початку квітня в Києві. «Є два основні пункти у нас – це Львів і Київ, звідки книжки підуть, як промінці по всій Україні. В інших обласних центрах збиратимуть книжки для себе. Тобто, наприклад, Чернігів збиратиме книжки для Чернігівської області, Хмельницьк – для Хмельницької», – зазначила координатор акції в Україні Світлана Сом.

«У Львові станом на 14 квітня було зібрано 2500 книжок. Але акція триває, діти і далі приносять книжки. Уже сьогодні тільки в Шевченківському районі зібрали 2500 різних книжок», – наголосила в.о. начальника міського управління освіти Зоряна Довганик.

Школярі збиратимуть книжки до кінця квітня. А далі їх повезуть не до районних бібліотек, а безпосередньо у села – аби там книжки отримали гарантовано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук