Львівські театри вперше організували «Театральні вихідні»

За три дні можна буде подивитись вісім нових вистав

«Перехресні стежки» у театрі імені Леся Курбаса

П’ять львівських театрів об’єднали зусилля та сворили для глядачів унікальну можливість 12, 13 та 14 квітня побачити відразу декілька останніх львівських прем’єри. Така подія у Львові відбудеться вперше.

Театр Лесі Українки, Театр імені Леся Курбаса, Перший театр, театр «І люди, і ляльки» та Театр ляльок спланували свої вистави таким чином, що в ці дні показати одразу 8 прем’єрних вистав.

Ініціаторка події, головна режисерка театру Лесі Українки розповіла, що ідея виникла із розмов з друзями з інших міст, які би хотіли подивитись нові вистави, але заради кожної прем’єри окремо не можуть приїздити до Львова.

Також до Львова мають приїхати члени експертної ради фестивалю-премії «Гра». Вони зможуть не просто подивитись вистави на відео, а відвідати їх наживо, що для театру є надзвичайно важливим.

Щодо львів’ян, то вони фактично матимуть своєрідний фестиваль та можливість не пропустити нічого нового та цікавого, адже такі події планують проводити регулярно.

Крім того важливою також є професійна комунікація між театрами.

Щодня можна буде подивитись дві-три вистави.

Програма «Театральних вихідних»

12 квітня, п’ятниця

16:00 - «Timetravellers» (режисер Джек Кловер, драматургія – Анастасія Косодій). Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки.

19:00 - «Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи» (режисерка – Роза Саркісян, драматургія – Йоанна Віховська). Перший академічний український театр для дітей та юнацтва.

13 квітня, субота

12:00 - «Музична крамничка» (режисери – Олег Новохацький та Олексій Кравчук, драматургія — Надія Крат за мотивами казки Люцини Легут). Львівський театр естрадних мініатюр « І люди, і ляльки»;

16:00 - «Перехресні стежки» (режисер та автор інсценізації за текстом Івана Франка – Іван Уривський). Львівський театр імені Леся Курбаса.

19:00 - «Горизонт 200» (режисерка – Олена Апчел, драматургія – Олена Апчел та Оксана Данчук). Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки.

14 квітня, неділя

12:00 - «Таємниця Лісовичка» (режисер – Володимир Підцерковний, драматургія – Сергій Ковальов). Львівський обласний академічний театр ляльок.

14:00 - «Джалапіта» (режисер та автор інсценізації за твором Емми Андієвської – Артем Вусик). Перший академічний український театрі для дітей та юнацтва.

17:00 - «Королева краси» (режисер – Ігор Задніпряний, драматургія – Мартін МакДона). Львівський академічний театр імені Леся Курбаса.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук