У Першому театрі відбулась прем’єра вистави за твором Льюїса Керрола

В «Алісі» використано елементи театру тіней та медіа-арту

У львівському Першому театрі для дітей та юнацтва відбулась прем'єра вистави «Аліса» за мотивами твору Льюїса Керрола «Аліса у Дивокраї».

Вистава стала одним із переможців конкурсу Taking the Stage, який організувала Британська Рада у жовтні 2018 року. Проекти-переможці отримали фінансування у розмірі 50 тисяч гривень та допомогу у промоції.

Постановку здійснила харківська режисерка Ірина Ципіна, яка активно використала у виставі елементи тіньового театру. Завдяки лаконічній рухомій декорації, яка по суті є екраном, герої вистави легко переміщаються між різними світами.

Ця вистава ідеальні підійде для відвідин усією родиною, адже може бути цікава і дітям, і їх батькам. За словами Ірини Ципіної, «Аліса» – це подорож дівчини у світ власних фантазій в пошуках самої себе.

Над «Алісою» у Першому театрі працюють тільки жінки. Роль Аліси виконала Наталія Алексеєнко. Також у виставі задіяні Дана Бончук, Катерина Волівецька, Ліка Діденко, Ірина Занік, Анна Ковтуненко, Мар’яна Кривдик, Олена Крилова, Юлія Кузьмяк, Любов Мовчан. Хореограф – Нінель Збєря. Художник – Дарія Зав'ялова. Медіа-художник – Ася Кравчук. Композитор – Олександра Малацковська. Найближча вистава відбудеться 26 лютого.

Цікаво, що з трьох призових місць у конкурсі Британської ради, Перший театр отримав два. Тобто Перший театр вперше в досвіді Британської ради виграв одразу дві заявки. Так що невдовзі з’явиться вистава «П’ятидесятниця».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук