Львівські волонтери збирають до школи дітей загиблих бійців АТО

Просять допомогти і небайдужих львів'ян

Головны новини Львова 13.08Оксана Лабойко, 13 серпня 2015, 13:43 724 0

Волонтери закликають львів'ян зібрати ранці школярам, чиї батьки загинули в зоні АТО. Тих, хто цього потребує, більше чотирьох сотень. А от допомогти наразі зголосились лише кілька десятків небайдужих.

Ірина та Віра прийшли у супермаркет із чималенький списком. Закуповують шкільне приладдя одразу для п'ятнадцятьох діток.

«Для двох вікових категорій є розподілено, що для діток потрібно. Такі більше-менш базові речі. Зошити, пенали, фарби. Все яскраве для дітей повинно бути, таке, щоб їм хотілося починати нові зошити, мати в них гарні оцінки», – розповіла учасниця благодійної акції «Допомога дітям Героїв» Віра Качковська.

На канцтовари скидалися усім робочим колективом. Ранці для дітей бійців пакують уже другий рік.

«Працівники нашої компанії, в якій ми працюємо, мають дуже мало часу, але допомогти завжди готові. Тому вони нам допомагають фінансово, а ми вже виконуємо якісь благодійні функції, а також ми купуємо від себе», – запевнила учасниця благодійної акції «Допомога дітям Героїв» Ірина Мельничук.

Із закупленого приладдя пакуватимуть ранці. Першим свій подарунок отримує 5-класник Ілля. Хлопчик каже, щоб сісти за парту, йому треба ще багато всього.

«Взагалі не дуже хочу йти до школи, канікули більше люблю. А рюкзак мені дуже сподобався. Мені ще багато всього треба до школи: олівці, пензлики для малювання, зошити, ручки», – розповів Ілля Макаренко.

«Він дуже мріяв про новий рюкзак. Казав: мама, мій вже старий, а то п’ятий клас, там багато нових предметів, треба було б і новий більший портфель», – додала мама Іллі Олена Лагунова.

Цього року збирати сина до школи, каже пані Олена, особливо важко. Після смерті чоловіка залишилася з двома малими дітьми.

«Вони вивозили поранених і підірвалися на фугасі. Загинуло четверо, серед них і мій чоловік. Він був волонтером спочатку, потім, чи то душа не витримала, чи патріотизм – нічого не сказав і пішов тихенько записався до Нацгвардії. Чоловік не служив, він не міг служити за станом здоров’я – у нього хребет був зламаний у двох місцях», – розповіла Олена Лагунова.

Волонтери нарахували понад 400 діток загиблих бійців, яким конче потрібно допомогти підготуватись до школи.

«Якщо брати цю цифру 400 діток, то напевно лише четверта частина уже забезпечена канцтоварами до школи. Тому ми звертаємося і до установ різних, підприємств. Дуже допомагають ІТ-компанії», – зазначила волонтер громадської організації «Допомога дітям Героїв» Олена Пендерецька.

Які школярики за віком і чого саме потребують, можна дізнатись на сторінці акції «Допомога дітям Героїв» у соцмережі Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук