Львівський апеляційний адмінсуд визнав законним будівництво на Карманського, 21

Львівський апеляційний адмінсуд визнав законним будівництво на Карманського, 21
Будівництво на Карманського, 21

Львівський апеляційний адміністративний суд виніс остаточне рішення у судових баталіях між ініціативною групою вул. Карманського, однієї сторони та власником земельної ділянки Карманського, 21 і ПП «Кантрансбуд», з іншої – будівництво 10-ти поверхового будинку по вул. Карманського, 21 законне. Усі документи від самого початку перемовин мають законну силу та залишились незмінними. Відповідну ухвалу №87/9499/16 було прийнято 3 квітня 2017 р., яка «набирає законної сили з моменту її проголошення».

Понад 20 судових рішень, 12 кримінальних проваджень та 3 роки життя саме стільки довелось власнику земельної ділянки по вул. Карманського, 21 та фірмі забудовнику ПП «Кантрасбуд» доводити свою правоту та законність документів на будівництво у судах. Як стверджує представник забудовника, Тігран Арутюнов, документи, як були законними, так за три роки залишились незмінними. В цьому пересвідчилась і ініціативна група мешканців, яка в судах та експертизах з’ясовувала та перевіряла законність документів: декларації на початок будівництва, наказ департаменту містобудування щодо містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, державний акт права власності на землю, чи це не прибудинкова територія та інше.

Усі перелічені документи були розглянуті у суді, та рішенням судів різних інстанцій доводять законність будівництва по вул. Карманського, 21 та права власності на земельну ділянку.

У 2014 р. власник земельної ділянки, забудовник та ініціативна група мешканців вул. Карманського, 19 мировою угодою домовились, допоки не будуть розглянуті та вивчені всі документи у судовому порядку жодні будівельні роботи вестись на майданчику не будуть. Власник земельної ділянки дотримав усіх домовленостей, пройшов усі інстанції судів. На вимогу мешканців було проведено судовобудівну експертизу проектної документації, яка у своєму звіті вказала, що документація розроблена з дотриманням вимог до міцності , надійності та довговічності об’єкту будівництва, в такий спосіб довівши, законність та надійність документів по кожному з пунктів та вимог мешканців.

«Сьогодні ми вкотре наголошуємо, що наше будівництво незмінно залишається законним. Документи, як в 2014 р. так і сьогодні, у 2017 р. залишились ті ж самі, і судом визнанні законними. В нас все по закону. Ми маємо неабиякий приклад мирного врегулювання конфліктної ситуації щодо початку будівництва між мешканцями та забудовником. На вимогу ініціативної групи мешканців, ми пройшли всі перевірки, всі експертизи, всі судові позови та рішення, розглянули кожну скаргу по кримінальній справі проти забудовника. Ми довели, що прозора компанія, яка веде чесний, відповідальний та законний бізнес у Львові», сказав Арутюнов Тігран, представник власника земельної ділянки Карманського, 21.

За його словами, сьогодні дуже часто трапляється така практика, що мешканці перебирають на себе роль дозвільних установ, міліції, судів та експертів, дозволяють собі протиправні дії та руйнувати майно власників будов, і з цим потрібно боротись. «Більше того, перешкоджання ведення законного будівництва сьогодні переходить у площину заробітчанства для окремих груп людей, а це, на мою думку, неприпустимо. Є закон, і його потрібно виконувати. Наші документи за три роки не змінились, вони як були законні, такими залишаються й надалі», сказав він. За його словами, за цією адресою вже відкрито два кримінальних провадження ст. 206 част. 1 протидія законній господарській діяльності та ст. 189 част.2 вимагання, слідство ведеться слідчим головного управління національної поліції Львівської області.

Згідно рішення суду ПП «Кантрансбуд» може розпочинати на правовій підставі будівельні роботи щодо зведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Карманського, 21, проте фірма вирішила для початку укріпити будинок по вул. Карманського,19 двома підпірними стінами, перенести та замінити на новий магістральний каналізаційний колектор, і лише після цього приступатиме до будівельних робіт. Після зведення будинку, забудовник бере на себе зобов’язання встановити новий сучасний дитячий майданчик, яким зможуть користуватись, як мешканці Карманського, 19 та Карманського, 21, так і усіх навколишніх будинків. В ході робіт замінить трансформатор на новий потужніший. Фірма забудовник вже сьогодні власним коштом на добросусідських засадах провела повну заміну вікон на сходових клітках будинку вул. Карманського, 19 з усіма супровідними ремонтними роботами.

*публікація підготовлена прес-службою забудови по вул. Карманського, 21

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук