Львівський художник Михайло Демцю змінюється і починає нову серію «Арт у синьому»

Головні новини Львова 26.09Марічка Крижанівська, 26 вересня 2017, 19:24 615 0

Народний художник України Михайло Демцю напередодні оголошував, що бере творчі канікули на кілька місяців. Насправді ж, у майстерні береться за нову серію «Арт у синьому».

Михайло Демцю, який творив у помаранчево-жовто-червоних барвах несподівано постане у синьому кольорі і в живописі, і в одязі. Червоний берет змінив на синю кепку, бо каже, це новий етап у творчості.

«Я полюбив синій, може, від води, від неба. Я колись любив міста, де такі гарячі бари, ресторани і воно більш червоне, а зараз я більше люблю гори, море, воду і небо», – пояснив Михайло Демцю.

У синій серії знову малює багато коней, вельми експресивних.

«Я не люблю малювати таких статичних, як то часом малюють, а в мене завжди коні в динаміці, в русі, що дозволяє робити такі динамічні мазки. Дуже важливо не назвати картину, наприклад, «Крик», а дуже важливо, щоби ця динаміка сама кричала, щоби рух виривався за простір картини», – пояснив художник.

Попередніх ескізів, зізнається пан Демцю, не робить. Його живопис – експромт, вибух емоцій. У синіх барвах показує, окрім пейзажів, натюрморти, тематичні серії «Украдене щастя» та «Музиканти».

Серію «Арт у синьому» Михайло Демцю має намір показати у Києві, а далі – за кордоном.

А ще анонсує наступний цикл – яскравий Львів.

«Це буде площа Ринок, але намальована ніби в 1920-х роках, щоби не було сучасних машин, а 100 років тому, аби пофантазувати, як то було, як батяри ходили на каву», – поділився задумом художник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук