Львівський художник створив малюнки з викрійок військової форми

КультураК.С., 16 листопада 20163990

18 листопада у столичній Dymchuk Gallery відкриється персональна виставка«Фрагменти» львівського художника-монументаліста Сергія Радкевича.

Робота з нового проекту Сергія Радкевича. Фото: Dymchuk Gallery

Цей проект є результатом роботи митця протягом 2015-2016 років та включає в себе серію живописних і графічних робіт. «Фрагменти» – це особистий маніфест проти насильства, рефлексія на останні події у світі», – розповів Cultprostir Сергій Радкевич.

За основу для цих робіт художник взяв лекала військової форми, яка, на переконання Радкевича, несе в собі знак «свідомого» насильства, пов’язаного з людським тілом.

«Я використав викрійки різних військ, щоб закцентувати на тому, що серед суб'єктів агресії не має ні своїх, ні чужих – говорить Сергій. – Це просто негативне суспільне явище, якого потрібно позбутися».

Сергій Радкевич – художник родом з Луцька, який наразі живе і працює у Львові. Він займається стріт-артом, монументальним розписом і живописом. У 2011 році Радкевич став лауреатом Другої спеціальної Премії PinchukArtCentre. Цього року він створив фреску в Парижі в рамках проекту «Береги Європи», що був приурочений до Чемпіонату Європи з футболу 2016.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук