Львівський і Вюрцбурзький університети відкриють сертифікаційні курси

Сьогодні, 24 липня, у рамках реалізації меморандуму про співпрацю науково-педагогічних колективів вишів, відбулась зустріч адміністрації та науковців Львівського національного університету імені Івана Франка із президентом Вюрцбурзького університету, професором Альфред Форхель.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру Львівського університету ім. Івана Франка.

Фольхель відзначив роботу професорів Львівського університету й пообіцяв збільшити кількість стипендіальних програм для студентів природничих спеціальностей. 

«Наші Університети повинні розвивати ті форми співпраці, які будуть корисними не лише нашим освітнім і науковим інституціям, але й Україні та Німеччині», – наголосив професор Вюрцбурзького університету.

Під час зустрічі акцентувалося на обговоренні аспектів реалізації спільних сертифікаційних курсів. «Однією з основних проблем для впровадження ідеї спільного сертифікаційного курсу є проблема фінансування, – наголосив Фольхель. – Однак правильна стратегія розвитку та спільний пошук точок дотику дозволять нам подолати цю проблему».

Президент Вюрцбурзького університету запропонував розробити спільні сертифікаційні курси в кількох галузях природничих наук, зокрема з нанотехнологій та фізичних і математичних дисциплін. 

Куруватимуть роботу курсів партнери-науковці – професори Вюрцбурзького та Львівського університетів, що дозволить проаналізувати розроблені програми курсів, відкриє можливості обміну досвідом і створення спільної докторантської програми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук