Львівський митець Олег Огородник презентує фотопроект про останні дні життя дружини

Головні новини Львова 25.07Марічка Крижанівська, 25 липня 2018, 14:08 2162 0

Львівський фотограф Олег Огородник відкрив персональну виставку у галереї «Дзиґа». Цього разу розказав про вельми особисте про дружину, якої з нами уже нема.

Олег Огородник – заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва FIAP, лауреат багатьох конкурсів. Та цього разу він не використовує жодних титулів і показує себе в ролі простого чоловіка, який залишався із дружиною до кінця її життя. Олег фотографував свою Олю в останні півтора місяця її життя.

«Я її взагалі дуже мало фотографував. Вона не любила цього. Фотографував у різні моменти: коли вона спала, вночі. От купа знято просто при світлі телевізора», розповів Олег Огородник.

Ця виставка про кохання і згасання життя.

«Морально – це було надзвичайно важко робити. Але фотограф каже, що ні, бо він фотограф. Він, як лікар, переступає певну професійну межу, перестає боятися за життя пацієнта, він робить свою роботу. Робота зроблена геніально і віддруковано також фантастично гарно, і якісно», каже фотограф Роман Геринович.

Хтось розглядає ці світлини, переживаючи заново почуття фотографа, хтось оцінює мистецьку вартість проекту.

«Для нас він не є таким особистим, як для Олега. Ми можемо його сприймати як мистецтво і одночасно так, як сприймає Олег, як щоденник, таку просту розповідь про любов, вічність, смерть», говорить фотограф Костянтин Смолянінов.

Олег Огородник вирішив не тримати ці фото у шухляді, а поділитися з людьми і, можливо, застерегти інших.

«Це є для всіх учительок, які мають проходити медогляд. Щоб вони не просто приносили в школу довідки, що вони пройшли, а щоб направду жінки перевірялися», додає митець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук