Львівський окружний адмінсуд відмовився від позову проти Сех

Дар'я Буряченко, 14 травня 20140
Львівський окружний адмінсуд відмовився від позову проти Сех
фото ZAXID.NET
Ірина Сех

Окружний адміністративний суд Львова відмовився розглядати позов громадських активістів щодо незаконного сумісництва Іриною Сех посад голови ЛОДА та народного депутата України від фракції ВО «Свобода».

Про це у коментарі ZAXID.NET повідомила одна із ініціаторів позову, активіст громадської організації «Політичне об’єднання «Сила людей» Оксана Жолнович.

«30 квітня, рівно через день після того, як нашу заяву зареєстрували, ухвалою адмінсуду її повернули на доопрацювання», – наголосила вона.

Відмову аргументували тим, додала активістка, що відповідно до норм адміністративного права такого типу заяви можна подавати тільки від імені однієї фізичної особи, або її представника. Колективне звернення до суду, яким воно є у цьому конкретному випадку, закон не регламентує.

Активісти ГО «Сила людей» звернули увагу на рекомендації суду і вже зараз готують три окремі позови щодо незаконного сумісництва посад Іриною Сех.

Жолнович також зауважила, що у громадській організації очікують інших можливих відмов у розгляді справи. 

«Наступного разу суд може відмовити нам, аргументуючи це тим, що незаконним сумісництвом посади голови ЛОДА із депутатською діяльністю пані Сех ніяк не порушує особисті права свободи і інтереси кожного з нас як позивачів», – додала громадський діяч.

Аби уникнути такої перспективи, активісти готують нові позовні заяви із посиланням на практику європейського суду із прав людини. 

Як повідомляв ZAXID.NET, Ірина Сех із 2 березня незаконно поєднує посади голови ЛОДА з діяльністю депутата ВР України. 

Громадськість Львова активно протестує проти цього. 29 квітня окружний адміністративний суд Львова зареєстрував колективну позовну заяву громадських активістів з приводу сумісництва Іриною Сех двох посад. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук