Львівський підрозділ НАБУ очолить Тарас Лопушанський

СуспільствоО.Г., 18 квітня 20161

Конкурсна комісія Національного антикорупційного бюро України обрала керівника Львівського територіального управління НАБУ. Переможцем конкурсу став Тарас Васильович Лопушанський. Про це повідомляється на сайті НАБУ.

Новообраний директор Львівського теруправління Тарас Лопушанський займається адвокатською діяльністю – є співзасновником адвокатського об’єднання «Ордер». Він також володіє часткою у ТОВ «Юридична компанія ЛДФ Груп». Має три вищі освіти за фахом «Право», «Правознавство» і «Німецька мова та література». Йому 33 роки, одружений.

Загалом документи на участь у конкурсі на цю посаду подало 47 осіб. За результатами тестування на знання законодавства до співбесід були допущені 25 претендентів.

За результатами тестування на знання законодавства Тарас Лопушанський посів третє місце, набравши 86 балів (максимальну кількість набрав Дмитро Пастернак, 92 бали).  

Нагадаємо, повноваження директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро поширюватимуться також на Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук