Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти завершив підготовку до проведення ЗНО

Цьогоріч для вступників запровадили кілька новвовведень

СуспільствоНаталія Ничай, 18 травня 2017, 20:09 1040 0

Цьогоріч для вступників із Львівської, Волинської та Рівненської області, які складатимуть хімію та фізику, є нововведення. Ті, хто обрав ці два предмети, зможуть написати їх лише у Львові. Тож вступники зможуть перед тестуванням залишитися в місті на ночівлю. Для цього їм потрібно звернутися у Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти. Також тестові пункти будуть пристосовані для людей з інвалідністю, а тривалість їхньої атестації продовжать на півгодини.

«Цього року для участі в ЗНО зареєстровано понад 200 тис. учасників, 16 тис. із яких – на Львівщині», – розповіла директорка регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Кількість та перелік предметів залишився такий самий, як і минулого року. Учасник тестування може скласти максимум 4 предмети, 3 з яких зарахують як державну підсумкову атестацію. Українська мова та література – обов’язкова для всіх, далі, на вибір: математика або історія України. Ще один або два предмети абітурієнти оберуть самостійно.

Додаткова сесія цього року відбуватиметься з 2 до 12 липня. Участь у ній зможуть узяти всі, хто протягом 5 робочих днів після тестування подасть заяву та документ, який підтверджує причину відсутності на ЗНО в Львівський регіональний центр оціювання якості освіти.

До слова, учасникам зовнішнього оцінювання заборонено використовувати та мати при собі гаджети протягом часу, відведеного на виконання роботи.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО з 12 предметів відбудеться з 23 травня по 16 червня. До 19 травня триває реєстрація на додаткову сесію незалежного тестування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук