Львівський ресторан «Хутірець» за документами виявився житлом

При спробі знесення незаконного ресторану з’ясувалися цікаві подробиці

ЕкономікаІрина Ващишин, 27 грудня 2016, 17:47 2

Ресторан «Хутірець» на вул. Боднарській у Львові мають демонтувати за рішенням суду. Сьогодні, 27 грудня, для виконання демонтажу на місце прибули представники виконавчої служби та Львівської міськради. Викликали також і відповідну техніку.

«У нас є виграні суди всіх трьох інстанцій про знесення ресторану «Хутірець», що збудований незаконно, без жодних дозвільних документів. Рішення суду першої інстанції було ще в січні цього року. Під час розгляду справи було доведено, що заклад спорудили на земельній ділянці, яка не відводилась для цього. Власники це зробили без належно затвердженого проекту та документації, яка би давала їм право на будівельні роботи», – прокоментувала начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Проте власники не допускають техніки до будівлі. А судовому виконавцю вони надали витяг із Держреєстру майнових прав про те, що на зазначеній ділянці стоїть не ресторан, а житловий будинок. Відповідні документи вони переоформили вже після рішення суду про демонтаж будівлі.

«Якщо вірити цьому витягу, то на вулиці Боднарській, 4 зареєстровано житловий будинок загальною площею 309 кв. м. Будинок зареєстрований 9 квітня 2016 року», – повідомив судовий виконавець.

Водночас начальник міського юридичного управління Гелена Пайонкевич показала витяг із Держреєстру, отриманий сьогодні вранці о 9:30, у якому зазначено, що на вулиці Боднарській, 4 розміщений ресторан.

Власник будівлі пояснив це помилкою в реєстрі. «Сам реєстратор зробив помилку, якщо він не скасував попереднього запису, це не до нас питання. Ми виконали рішення суду», – відповів власник Роман Михайлів.

Нагадаємо, за рішенням суду земельна ділянка на вул. Боднарській, 4 має бути приведена до попереднього стану через демонтаж незаконно зведеного ресторану. Однак, переоформивши свій заклад на житловий будинок, власники стверджують, що тепер вони виконали вимогу суду – адже ресторану, на їхню думку, на земельній ділянці немає.

Для того, аби техніка не мала доступу до будівлі, вздовж периметру огорожі припаркувалися приватні автомобілі знайомих власника ресторану, який викликав їх телефоном.

Проте, на вимогу судовиконавця, сьогодні від будівлі відімкнули водопостачання та електроживлення. На місці перебуває газова служба.

Прибула також поліція та слідчо-оперативна група, яка зараз складає акт про вчинення опору з боку власника.

Відтак процес демонтажу будівлі перенесли на середу, 28 грудня.

За даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, власник ресторану «Хутірець» Роман Михайлів є керівником ТОВ ФК «Львів», а також власником низки приватних компаній, які працюють у сфері торгівлі і ресторанного бізнесу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук