У Львові демонтують незаконно збудований ресторан на Хуторівці

Власнику буде надано 10 днів на добровільне виконання рішення суду, якщо він цього не зробить, то зносити будівлю будуть у примусовому порядку

Вищий господарський суд України остаточно зобов'язав знести самочинно зведену будівлю львівського ресторану «Хутірець» площею майже 300 м2 на розі вулиць Хуторівка-Боднарська. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Є виграні суди всіх трьох інстанцій про знесення ресторану «Хутірець», що збудований незаконно, без жодних дозвільних документів. Ми звернулись до виконавчої служби, щоб поновили виконавче провадження, бо воно було зупинене. Коли відновиться виконавче провадження – складно сказати. Ми звернулись до них з листом 26 жовтня», - розповіла начальниця юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Після поновлення провадження, власнику буде надано 10 днів на добровільне виконання рішення суду, якщо він цього не зробить, то зносити будівлю будуть у примусовому порядку.

Нагадаємо, суд першої інстанції ще у січні цього року зобов'язав знести самочинно зведений ресторан. Під час розгляду справи прокурор довів, що будівництво проведено на земельній ділянці, що не відводилась для цієї мети і без належно затвердженого проекту та документації, яка дає право виконувати будівельні роботи.

За даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, власник ресторану «Хутірець» Роман Михайлів є керівником ТОВ ФК «Львів», а також власником низки приватних компаній, які працюють у сфері торгівлі і ресторанного бізнесу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук