Львівський сервісний центр презентував кабінет на колесах для роботи по області

Такий мобільний центр не має аналогів навіть у Європі

СуспільствоВіталій Кубліков, 10 жовтня, 17:32 980 0

Презентували кабінет на колесах для виїзних послуг регіонального сервісного центру МВС. Це той самий сервісний центр, де можна отримати весь перелік послуг, тільки на колесах. У тих районах Львівщини, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, працюватиме сервісцентр на колесах. Зокрема, мікроавтобус обладнаний дизельним генератором, шафами-сейфами, які дозволяють зберігати номерні знаки і документи. Є спеціальний тент, коли спека чи дощ. Єдине, чим відрізняється центр такого формату від стаціонарного лише те, що він мобільний. У спеціальному мікроавтобусі є усе потрібне.

«Тут є термопринтер, який друкує спецпродукцію. Це ті ж самі посвідчення водія. Є комп'ютери, які підключені до усіх баз даних. Є фотоапарати, які зразу на місці фотографують людей, є сейфи для зберігання номерних знаків і бланкової продукції», – розповів речник регіонального сервісного центру МВС Денис Пилат.

Перша в черзі до віконечка виїзного кабінету сервісцентру у Пустомитах голова місцевої райради. Пані Гичка вирішила змінити своє вже пошарпане водійське посвідчення на пластикове.

«Тішуся. Давно хотіла, але завжди за браком часу не робила цього. А сьогодні послуга прийшла до мене», – пояснила голова Пустомитівської райради Галина Гичка.

У день роботи мобільного центру на ґанок райради прийшло чимало мешканців Пустомит. Микола Звізло хоче перереєструвати автомобіль. Каже, після купівлі їздив за дорученням і не мав часу переоформитись. Про те, що це можна зробити майже під хатою побачив у соцмережах. Тут і експерти-криміналісти оглянули авто, і всі документи за принципом єдиного вікна.

«Робота, ну і черга все одно. Львів, то є Львів. Район – є район. Я хочу оформити машину на себе, щоб було документально засвідчено, що вона моя», – каже мешканець Пустомит Микола Звізло.

Сервісний центр на колесах може приїхати у будь-який віддалений населений пункт області, кажуть реєстратори. Але наголошують, має бути щонайменше 10 заявок. Їх приймають місцеві органи влади. Попри такий мобільний сервіс – тарифи стандартні.

«Найпопулярніші послуги, які може надати такий мобільний сервісний центр: заміна посвідчення водія замість старого, видача міжнародного посвідчення водія, реєстрація та перереєстрація транспортного засобу. Також є можливість замовити, це дуже популярна послуга, довідку про відсутність судимості», – розповів у коментарі ZAXID.NET заступник начальника регіонального сервісного центру МВС Володимир Лисик.

Тривалість надання послуг у мобільному сервісному центрі така ж, як у стаціонарному. Наприклад, оформлення і друк на місці водійського посвідчення займає лише 20 хвилин. До слова, у п’ятницю, 11 жовтня, мобільний сервісний центр МВС працюватиме у Бродах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук