Львівський стартап Senstone зібрав необхідну суму на Kickstarter за два дні

Винахідникам вдалось зібрати понад $50 тис. на виготовлення ґаджету

Львівський стартап Senstone зібрав необхідну суму на Kickstarter за два дні
Перші пристрої можна буде отримати вже влітку

Розробники проекту Senstone (пристрій, який записує голосові нотатки і перетворює їх на текст) зібрали необхідну суму на платформі Kickstarter за два дні. Для запуску виробництва першої партії пристрою необхідно було зібрати $50 тис. Станом на 13:30 9 лютого на рахунку проекту було вже $52 810.

Як розповів ZAXID.NET співавтор проекту Маркіян Мацех, команда не збирається зупинятись на цьому. Додаткові кошти, які вдасться зібрати під час кампанії з краудфандингу, дозволять виготовити більше ґаджетів та розширити їхню функціональність.

«У нас ще є 36 днів, і ми б хотіли помножити цю суму. Більшість коштів йде на масове виробництво. Тобто, чим більше грошей – тим більше пристроїв виробимо. Спочатку ми думали виробити 500 пристроїв, але якщо зберемо, наприклад, $200 000 – цього вистачить на 2 тис. пристроїв. Багато людей просять зробити водонепроникний корпус. Не факт, що нам вдасться зробити саме це, але ми будемо ставити додаткові цілі для проекту», - розповів Маркіян Мацех.

За словами розробників, перша партія пристрою має бути виготовлена вже у липні 2017 року, друга партія – у вересні.

Зараз на платформі Kickstarter пристрій можна придбати за 100-155 доларів, залежно від варіанту. Вартість залежить від корпусу кулона – вони є алюмінієві і латунні або типу кріплення – на шию, на одяг або на руку. Функціонал у всіх кулонах буде однаковий. Проект можна зафондувати до 18 березня 2017 року.

Нагадаємо, команда львівських та київських розробників створила пристрій Senstone, який записує голосові нотатки і перетворює їх на текст. Записи зберігаються у вигляді аудіофайлів, які потім опрацьовуються, забираються шуми, проводиться аналітика запису і створюється текст. Пристрій розпізнає 12 мов, серед яких є українська та англійська. Прилад має вигляд кулона, який можна прикріпити на одяг чи носити на шиї або руці. Над розробкою спеціалісти працювали близько двох років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук