Львівський суд визнав незаконним звільнення лікаря перинатального центру за огріхи будівельників

Наказ про звільнення мають скасувати і лікаря поновити на роботі

Звільнення лікарів перинатального центру суд визнав незаконним

У понеділок, 21 січня, Шевченківський районний суд м. Львова ухвалив рішення, яким наказ про звільнення заступника головного лікаря з медичної частини Ігоря Прокопіва визнано незаконним. Про це лікар Ігор Прокопів повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні, після шести місяців судового процесу, судом на підставі мирової угоди ухвалено рішення: скасувати Наказ № 24 від 22.05.2018 р., в частині звільнення мене з посади Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний перинатальний центр, видати наказ про поновлення на раніше займаній посаді, внести запис в трудову книжку Позивача - Прокопіва Ігоря Володимировича, про скасування та визнання недійсним незаконного Наказу № 24 від 22.05.2018р.», - написав Ігор Прокопів.

Рішення суду чекає ще один лікар перинатального центру, завідувач відділення Ігор Ковальчук.

«Щиро чекаю такого ж рішення відносно мого колеги – лікаря Ігоря Ковальчука, який також позивався до суду», – написав Ігор Прокопів. І додав: «Не тримаюся посади, на якій поновлений судовим рішенням, хочу і буду надалі працювати лікарем, але змушений був довести абсурдність та незаконність наказу на звільнення лікарів».

Нагадаємо, чотирьох лікарів Львівського обласного перинатального центру , а саме лікарку ЛОКЦП Ларису Янів, її заступника Ігоря Прокопіва, а також двох завідувачів відділеннями – Василя Перцовича та Ігоря Ковальчука звільнив в.о. директора Центру Ігор Потапов. У наказі причиною звільнення вказано те, що лікарі «самоусунулись від спостереження за здійсненням ремонтно-будівельних робіт ЛОКПЦ».

Як розповів ZAXID.NET після виходу наказу про звільнення заступник головного лікаря ЛОКПЦ з медичної частини Ігор Прокопів, звільненю лікарів передував візит 22 травня до перинатального центру групи обласних чиновників на чолі з головою ЛОДА Олегом Синюткою, під час якої з’ясувалося, що двері у приймальному покої надто вузькі, а приміщення рентген-кабінету і центрального стерилізаційного відділення взагалі неправильно облаштовані.

Адміністрація лікарні, як твердили лікарі, неодноразово звертала увагу будівельникам на ці недоліки, проте їх так і не усунули. При цьому і Олег Синютка, і його заступники неодноразово інспектували хід реконструкції перинатального центру у 2016-2018 роках.

А коли у травні 2018 року під час перевірки ці недоліки були помічені головою ЛОДА Олегом Синюткою, винними у цьому зробили лікарів. «Чи завідуючі не бачили недоліки? Чи вони сліпі? А сліпий лікар працювати не може», сказав Олег Синютка.

Того ж дня було видано наказ про звільнення чотирьох лікарів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук