Львівський суд зобов'язав підприємця демонтувати два МАФи в центрі міста

СуспільствоНазарій Тузяк, 20 квітня 201710060
Львівський суд зобов'язав підприємця демонтувати два МАФи в центрі міста
Зараз на вул. Зерновій впритул до велодоріжки стоять п'ять МАФів

Львівський апеляційний господарський суд зобов'язав підприємця демонтувати два незаконно встановлені МАФи поблизу готелю «Львів».

Йдеться про кіоски з фаст-фудом «Шаурміст» та «Сам смак» на вул. Зерновій, які там встановило підприємство «Центр при ТОВ "Фірма Турист"». Під час судового розгляду з'ясувалося, що у жовтні 2015 року підприємці уклали із управлінням комунальної власності ЛМР договори на право користування елементами благоустрою (тротуарами та газоном) на площі 22 м2, однак так і не отримали дозволів на встановлення там тимчасових споруд.

У березні 2016 року комісія Галицької райадміністрація виявила на цій території два МАФи, які не отримували паспорта прив'язки, який є необхідним документом для встановлення тимчасової споруди. Через це Галицька райадміністрація скерувала підприємцям припис про демонтаж самовільно встановлених МАФів. Оскільки припис не виконали, то юристи райадміністарції подали до суду.

У грудні 2016 року Господарський суд Львівської області задовольнив позов Галицької райадміністрації, зобов'язавши «Центр при ТОВ "Фірма Турист"» демонтувати дві тимчасові споруди на вул. Зерновій. Однак підприємці подали апеляцію на це рішення суду.

Під час судових засідань вони намагалися довести, що райадміністрація не надала доказів про те, що ці МАФи належать саме «Центру при ТОВ "Фірма Турист"», тому не вони їх мають демонтовувати. Однак суд вирішив, що оскільки саме це підприємство підписало договори на користування елементами благоустрою (тротуари та газони), отже воно й відповідає за те, що стоїть на тих 22 м2.

Зважаючи на це Львівський апеляційний господарський суд 30 березня підтвердив рішення суду першої інстанції і зобов'язав підприємців демонтувати два МАФи з фастфудом.

Зазначимо, що проблема з МАФами на вул. Зерновій виникає не вперше. У 2016 році депутат Львівської міськради Олег Шмід запропонував демонтувати тимчасові споруди на цій вулиці, оскільки вони не дають можливості користуватися велодоріжкою, яка прокладена на цій вулиці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук