Львівська міськрада запровадила мораторій на встановлення нових МАФів

ЕкономікаНазарій Тузяк, 2 березня 2017, 14:14 1593 1

Депутати Львівської міськради прийняли мораторій на встановлення нових МАФів у місті до кінця 2019 року. За таке рішення під час сесії 2 березня проголосували 46 депутатів.

«Встановити мораторій на доповнення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові новими тимчасовими спорудами терміном до 31.12.2019», – йдеться у тексті ухвали.

Окрім цього депутати ЛМР продовжили до кінця травня 2018 року дозволи на підприємницьку діяльність у близько 1600 МАФах, які зараз встановлені у місті. При цьому управління комунальної власності ЛМР при укладанні нових договорів із підприємцями зобов'язали рекомендувати не торгувати алкоголем у МАФах.

«Після завершення цього терміну, якщо до підприємців не буде зауважень щодо документів чи розміщення споруд, ми пропонуємо продовжувати дозвіл на ведення підприємницької діяльності до 31 травня 2020 року», – заявила під час обговорення цього питання у сесійній залі директорка департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

За її словами, до травня 2018 року департамент містобудування має розробити нову схему розміщення МАФів у Львові, яка й регулюватиме встановлення тимчасових споруд.

Окрім того депутати мають створити робочу групу, яка розглядатиме пропозиції щодо вилучення МАФів із цієї схеми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук