Львівський театр імені Лесі Українки шукає художнього керівника

Львівський театр імені Лесі Українки шукає художнього керівника
Львівський драматичний театр імені Лесі Українки

Львівський драматичний театр імені Лесі Українки оголосив конкурс на заміщення посади художнього керівника.

Майбутній претендент має мати повну вищу освіту відповідного напрямку та стаж роботи не менше 5-ти років. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають до 12 вересня 2016 року подати до театру набір документів. Конкурс відбудеться 19 вересня року о 14.00 год. Львівський драматичний театр тім. Лесі Українки».

Конкурс на цю посаду у театрі імені Лесі Українки нещодавно спричинився до великого скандалу.

Конфлікт між тодішнім директором Коломійцевим та трупою театру спалахнув у червні 2015 року та став топ-подією у львівському театральному середовищі.

20 червня 2015 року більша частина акторів театру висловила недовіру директору Олексію Коломійцеву та відмовилась грати виставу Divka. Зауважимо, що контракти й у трупи закінчувались 30 червня (більшість мала також право на відпустку), у директора – 31 липня.

Управління культури ЛМР 4 липня оголосило конкурс на заміщення посади художнього керівника театру, який мав набрати нову трупу на конкурсній основі. Проте 3 серпня 2015 конкурс фактично було зірвано. Річ у тім, що замість узгодженого і заздалегідь оголошеного складу комісії, наказ про який був датований 2 липня та підписаний директором театру Олексієм Коломійцевим та тодішнею начальницею управління культури ЛМР Іриною Магдиш, несподівано з’явився новий наказ. Список членів комісії, датований 27 липня, був підписаний знову ж таки директором Коломійцевим, проте не затверджений начальником управління культури.

До складу комісії Олексій Коломійцев увів осіб, які не фігурували у попередньому, узгодженому списку і, судячи з їх коментарів у соцмережах, підтримують Коломійцева. Члени узгодженої, «старої» комісії відмовились брати участь у конкурсі, тож його перенесли.

Проте несподівано ввечері та практично таємно було проведено засідання конкурсної комісії. До конкурсу допустили лише трьох претендентів, серед яких, був і Олексій Коломійцев. Попри те, що двоє інших претендентів відмовились брати участь у такому конкурсі та попри відсутність кворуму Коломійцева було обрано художнім керівником театру. В.о. директора Геннадій Рассказов підписав із ним контракт на 5 років.

Те, як відбувся конкурс стало причиною судового позову. Управління культури ЛМР призначило на посаду директора театру Миколу Павліва. Виконувачем обов’язки художнього керівника став Євген Худзик. Конкурс на цю посаду мав відбутись після завершення суду. 

21 вересня, у театрі нова команда представила політику ребрендингу, нову візію розвитку театру та розповіла про себе. Суть оновлення полягає в створенні театру-дому, у відкритому просторі, де відбуватиметься обмін ідеями. а цей час театр показав декілька нових вистав ти мистецьких проектів.

Новостворений Театр Олексія Коломійцева зараз працює в Одесі.

Зараз у театрі імені Лесі Українки також оголошений конкурс і на акторські вакансії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук