Львівський театр поставив виставу про Едіт Піаф за п'єсою українського драматурга

Прем'єрна вистава «Ассо та Піаф» – 26 травня

Свою інтерпретацію життя знаної французької співачки показує театр «Око», який об'єднує професійних акторів із різних львівських театрів. У роботу режисер Богдан Ревкевич взяв п'єсу українського драматурга Олега Миколайчука-Низовця. Тут розповідь ведуть від імені сестри Едіт – Симони Берто, яка пише мемуари про свою зіркову родичку і заново переживає ці події.

«Їй не вдається написати один розділ мемуарів, який був для неї найболючіший, тому що в цей період якраз вона розлучилася з Едіт. До того вони всюди були разом: працювали, жили, були віддушиною одна для одної. І в цей період вона фактично її втрачає, її виганяє на вулицю Ассо, чоловік Едіт», – розповідає акторка, виконавиця ролі Симони Берто.

У виставі йдеться про період, коли щойно народжується зірка великої Піаф і її стосунки з Ремоном Ассо – чоловіком, який і створив сценічну Едіт, її стиль, її музику, писав пісні, які пасували саме їй, змінив її псевдо з «Маля Піаф» на «Едіт Піаф». Саме він домігся того, щоб вона виступила в мюзик-холі «АВС».

Для створення свого образу Едіт Піаф акторка Галина Риба читала мемуари співачки, переглядала оригінальне відео з її концертів, де видно її характерну манеру поводитися.

«Я намагалася перебрати оцю манеру, не скопіювати, в жодному випадку, копіювати таку людину – це навіщо. Але я старалася від неї перебрати різкість у характері, такого поводження, що вона завжди була впевнена в собі», – розповідає Галина Риба.

Театр «Око» зараз дає вистави у Палаці мистецтв. Тут же ж актори чекають на свого глядача. Найближча прем'єрна вистава «Ассо і Едіт» – у неділю, 26 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук