Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій отримав нового директора

Директором центру призначено Світлану Ткачук

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій отримав новогокерівника – ним стала дружина загиблого в АТО підполковника Збройних сил України Юрія Ткачука – Світлана Ткачук. До виконання обов’язків вона приступила у п’ятницю, 6 жовтня. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Світлана Ткачук народилася 29 жовтня 1972 р. у м. Костопіль Рівненської області. З 1989 року по 1994 рік навчалася у Луцькому державному університеті за спеціальністю географія і екологія. З 2007 року по 2009 рік навчалася у Львівському інституті менеджменту і здобула спеціальність менеджер-економіст.

Володіє російською, англійською та польською мовами.

Вдова. Чоловік – Юрій Ткачук, підполковник ЗСУ, загинув в АТО у липні 2016 р.

Із 2003 р. Світлана Ткачук три роки працювала керівником відділу реклами мережі салонів мобільного зв’язку «МЕНС» та «Евант», із червня 2006 р. по липень 2011 р. була керівником служби маркетингу і реклами Західного регіону торгівельної мережі «Фокстрот», пізніше до грудня 2102 р. керувала супермаркетом цієї ж мережі. Далі працювала на керівних посадах мережі. Із жовтня 2016 р. по травень 2017 р. – начальник відділу роздрібних продаж власної мережі та франчайзингу.

Нагадаємо, раніше виконуючим обов'язки директора центру був Василь Трущак – колишній афганець. До нього цю посаду займала Оксана Рубай.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук