Львівська мерія оголосила конкурс на посаду начальника управління транспорту

СуспільствоІрина Рєвунова, 27 вересня 20173770

Львівська міськрада оголосила конкурс на посаду начальника управління транспорту, який водночас буде заступником директора департаменту житлового господарства та інфраструктури. Відповідне оголошення 27 вересня опубліковано на сайті ЛМР.

Серед вимог до кандидатів на посаду – профільна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування або на держслужбі не менше 3 років, післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

Крім того, від кандидатів вимагають мати стратегічне бачення розвитку транспортної системи міста та досвід роботи на керівних посадах в автомобільній галузі на рівні керівника або заступника.

Документи від кандидатів прийматимуть потягом місяця.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2017 року звільнився начальник управління транспорту Віктор Щир. З того часу обов’язки начальника виконує Олег Партика. Однак під час сесії Львівської міськради 14 вересня депутати озвучили запити, у яких наголошували на неякісній роботі громадського транспорту та вимагали провести публічний конкурс на посаду начальника управління транспорту. Після цього заступник міського голови Сергій Бабак пообіцяв оголосити конкурс на цю посаду, однак висловив сумніви в тому, що вдасться знайти фахового начальника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук