Львівський університет розробив інтерактивну карту для першокурсників

У ЛНУ ім. Івана Франка розробили інтерактивну карту для першокурсників, де позначили усі корпуси університету, факультети, гуртожитки, комп'ютерні класи, бібліотеки, медпункти та музеї. Про це йдеться у повідомленні відділу інформаційного забезпечення університету.

«Робота над картою тривала протягом кількох місяців і розпочалася із опитування студентів. Власне, побажання студентів та абітурієнтів щодо інформаційного наповнення веб-порталу лягли в основу ідеї створення такої карти. Щоб якнайшвидше адаптуватися до університетського життя, краще вивчити усі важливі маршрути, дізнатися, де розташовані корпуси, бібліотеки чи просто можна смачно пообідати, абітурієнти можуть скористатися інтерактивною картою, розміщеною на офіційному сайті університету. За допомогою спеціальної опції у нижньому правому куті карти можна визначити своє місце перебування і прокласти найкращий маршрут до потрібного корпусу», – повідомляють в університеті.

 За допомогою опції у нижньому правому куті карти можна визначити своє місце перебування і прокласти найкращий маршрут

У верхньому лівому куті на карті є меню «Позначки», за допомогою якого можна знайти їдальні, стоянки, комп’ютерні класи, музеї, архіви, медпункти та зупинки. Інтерактивна карта буде корисною і під час відпочинку, адже на ній позначені місця, де можна цікаво провести вільний час: університетський Центр культури та дозвілля, актова зала, ботанічні сади, спорткомплекси, спортзали, басейни, парки.

Інтерактивна карта - це лише перший етап, університет планує розмістити на веб-порталі 3D-тур по головному корпусу, котрий є пам'яткою архітектури і також приваблює чимало туристів, та ще кілька розробок пов'язаних із організацією навчального процесу. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук