«Львівтеплоенерго» встановить майже півтисячі теплових пунктів у двох районах Львова

Депутати ЛМР прийняли ухвалу про розміщення ІТП у підвалах будинків у Сихівському та Шевченківському районах

«Львівтеплоенерго» встановить майже півтисячі теплових пунктів у двох районах Львова
фото умовне
ІТП буде встановлено у житлових будинках Сихівсього та Шевченківського районів

У четвер, 15 лютого, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про надання дозволу ЛМКП «Львівтеплоенерго» на розміщення обладнання індивідуальних теплових у підвальних приміщеннях житлових будинків, що знаходяться на балансі ЛКП Сихівського та Шевченківського районів». У Сихівському житловому масиві буде встановлено 409 індивідуальних теплових пунктів (ІТП), а у Шевченківському – 84 ІТП.

«Проектом ухвали передбачено надання дозволу ЛМКП «Львівтеплоенерго» на розміщення, з облаштуванням відповідно до чинних норм, у підвальних приміщеннях житлових будинків, що знаходяться на балансі ЛКП Сихівського та Шевченківського районів, обладнання індивідуальних теплових пунктів», – пояснив Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.

За його словами, на сьогодні теплопостачальними підприємствами проведено тендерні процедури та визначено підрядні організації на виконання цих робіт. Враховуючи те, що ІТП встановлюються в підвальних приміщеннях, «Львівтеплоенерго» визначило площі приміщень, необхідні для встановлення технологічного обладнання. Зараз «Львівтеплоенерго» завершує виготовлення документів, погоджень, а після завершення опалювального сезону розпочнуться роботи. Цьогоріч буде встановлено частину ІТП.

Після успішного встановлення у Сихівському та Шевченківському районах проект буде втілюватися по всьому місту.

Нагадаємо, з метою модернізації та розвитку теплоенергетичного господарства м. Львова ухвалою ЛМР 27 грудня 2012 р. від № 2020 ЛМКП «Львівтеплоенерго» було надано дозвіл на отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку в сумі 20 млн євро та гранту Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та екології у розмірі 10 млн євро.

У червні 2013 р. ухвалою Львівської міської ради було затверджено кредитний договір між ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЄБРР та Договір гранту. Зокрема, було вирішено кошти гранту в сумі 10 млн євро передбачити на встановлення 409 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) у Сихівському житловому масиві. Крім того, за кошти державного бюджету планується встановити 84 ІТП у Шевченківському районі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук