«Львівводоканал» запустив в роботу спецмашини для очистки колекторів

Віра Карпінська, 29 жовтня 201314270
«Львівводоканал» запустив в роботу спецмашини для очистки колекторів
фото iPress.ua
Спецмашина для очистки колекторів

У Львові почала працювати спеціалізована машина для гідродинамічної промивки колекторів та лабораторія для відеообстеження колекторів.

Про це повідомили у ЛМКП «Львівводоканал»

Купили техніку за бюджетні кошти. Вартість обох автомобілів - понад 6 млн грн.

«Ми мріяли про таку спецмашину вже давно. У Львові понад 600 км каналізаційних колекторів різного діаметру (від 150 мм до 1,5 м), які потрібно регулярно очищувати. Стічні води до попадання в очисні споруди містять в собі велику кількість різноманітних забруднень, як органічного, так і неорганічного походження. Це жири і оливи, які здатні накопичуватися на стінах труб, поступово звужуючи їх діаметр. Це іржа і накип, пісок, ганчірки, які випадково потрапили в каналізацію, поліетиленові пакети, які осідають або застряють в місцях поворотів каналізаційної траси», - повідомили у «Львівводоканалі».

У відомстві також додали, що іноді засмічення каналізації є настільки серйозною проблемою, що вирішити її можна лише з допомогою спецтехніки.

«Ми знаємо, що багатьох проблем можна уникнути і профілактика завжди обходиться дешевше, ніж ремонтно-відновлювальні роботи», - наголосили у водоканалі.

Новий комбінований каналопромивний та мулососний автомобіль-цистерна одночасно промиває каналізацію водою та висмоктує мул і бруд зі системи. Один насос, потужність якого 1400 кубометрів в годину, всмоктує та поглинає всякий непотріб, інший – струменями води під високим тиском успішно руйнує відкладення мулу і піску, відмиває стіни труб від жирових відкладень, накипу та іржі.

Місто також закупило у компанії «Ротенбергер» мобільну лабораторію на базі автомобіля Fiat Ducato. Пересувна телеінспекція дозволяє обстежувати каналізаційні труби, без потреби не відправляти туди працівника каналізаційного господарства. А це, відповідно, спрощує роботу: через гази, які є у підземних мережах, працівнику потрібно видати засоби індивідуального захисту, протигаз, який необхідно також вивести на поверхню, щоб був доступ до чистого повітря тощо.

Крім того, у водостічній системі трапляються непрохідні для людини ділянки. Тепер цього можна буде уникнути, завдяки відеокамері та роботу, які досліджуватимуть труби замість працівника.

Як інформував ZAXID.NET, у січні цього року «Львівводоканал» підписав угоду з ТОВ «Ротенбергер-Центр» на купівлю двох спеціалізованих автомобілів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук