Львів'ян закликають бути пильними через загрозу можливих терактів

Головні Новини за 13 лютогоНаталія Роп, 13 лютого 2015, 19:20 1725 0

Львів’яни дедалі частіше повідомляють правоохоронцям про підозрілі предмети у громадських місцях. Щодня міліція приймає кілька дзвінків на день. Але така активність міліцію лише тішить – львів’яни стали обачнішими.

Бути пильними львів'ян закликають з гучномовців у всіх людних місцях: в аеропортах, навокзалах та автостанціях. Скажімо, з гучномовців у приміських електричках щодня лунає: «У зв'язку із загостреною криміногенною обстановкою, можливі терористичні акти, кожному громадянину необхідно бути пильним та уважним».

«Якщо є небезпечний предмет, рухатись заборонено, адже це може призвести до трагічних наслідків. Потяги рухаються тунелями і мостами, ми ж передовсім веземо людей», – розповів машиніст-інструктор локомотивної бригади Роман Кідратишин.

Не завадить бути обачними і працівникам кав’ярень та ресторанів. Адже щодня тут бувають сотні людей. Тож деякі заклади уже збільшили кількість камер у своєму приміщенні.

«Камери заочного спостереження, які є в наших ресторанах, зараз об'єднані в єдину сітку. Тобто міська рада із цих камер спостереження бачить, що відбувається», – зазначив директор однієї із львіських мереж ресторацій Андрій Цимбала.

А от у другій комунальній поліклініці після нещодавнього випадку, коли через залишену жіночу сумочку довелося евакуювати всіх відвідувачів (у сумці нічого небезпечного не виявили), працівники і далі пильні.

«Постійно ведеться нагадування, інструктажі. Люди вже у нас звикли», – додав начальник штабу цивільного захисту міської поліклініки №2 Ярослав Кобільник.

У міліції кажуть: щодня мають по кілька повідомлень про підозрілі сумки чи пакети. І навіть якщо підозри безпідставні, відповідальності за фальшиве повідомлення можуть боятись тільки ті, хто хоче ввести в оману зумисне.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук