Львів'ян закликають обговорити доцільність будівництва багатоповерхівок на місцях автостоянок

СуспільствоОрися Шиян, 31 липня 20158772

Наступного тижня, 3 та 4 серпня у Львові пройдуть громадські обговорення щодо доцільності будівництва багатоповерхових житлових будинків на вул. Трускавецькій, 11-а, вул.Трильовського, 4-а, 4-б та на вул.Замарстинівська – Мазепи. Житлові масиви планують збудувати на земельних ділянках, що належать до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Під час попередньої сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвали, згідно з якими на зазначених ділянках здійснюватиметься будівництво багатоповерхових житлових будинків, інформує прес-служба міської ради. 

Міський голова Андрій Садовий доручив провести громадські обговорення, щоб мешканці прилеглих будинків висловили свою позицію щодо доцільності будівництва.

Зокрема, на вул.Трускавецькій, 11-а депутати дозволили ТзОВ «Аметрин» змінити цільове призначення земельної ділянки. Її віддали в оренду на 5 років для будівництва житлових будинків та громадських споруд за  рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Ділянку на вул.Трильовського, 4-а, 4-б (у тому числі у межах червоних ліній без права капітального будівництва і посадки багаторічних насаджень) віддадуть в оренду на 10 років для будівництва та обслуговування житлових будинків та громадських будівель з паркінгом на 10 років. Таким чином ділянку переведуть із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення до земель житлової та громадської забудови.

Також на сесії депутати дозволили ТзОВ «Компанія «Фах» змінити цільове призначення земельної ділянки на вул.Замарстинівській-вул.Мазепи для будівництва багатоповерхового житлового будинку  за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Мешканців цих районів закликають висловити свою думку на громадських обговореннях за адресами:

3 серпня

17:00 – вул.Замарстинівська – Мазепи (біля автостоянки)

18:30 – вул.Трильовського, 4-а, 4-б

4 серпня

18:00 – вул.Трускавецька – вул.Кульпарківська

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук