Львів’янам розповіли, як інвестувати в Польщі

Оксана Панчишин, 10 червня 201313130

10 червня у Генеральному консульстві Польщі у Львові представникам місцевого бізнесу презентували Локальні центри обслуговування інвесторів, які діють у Східній Польщі, та інтернет-ресурс, за допомогою якою можна знайти бізнес-партнерів та вибрати місце для інвестування в Польщі.

Шість таких центрів діє у п’яти воєводствах Польщі. Львів’янам представили портал LCOI.PL. Це ресурс, де зібрана інформація про 13 тис. підприємств Східної Польщі та про близько 900 інвестиційних пропозицій, у межах яких польські та українські фірми можуть налагодити співпрацю у сфері інвестицій.

«Підприємцям з України, країн Східної та Західної Європи, котрі хочуть налагодити співпрацю з партнерами з Польщі, ми даємо можливість презентувати свої підприємства, послуги та інвестиційні пропозиції. Наш проект – це інформаційна база (бізнес-контакти), Польський господарський атлас – інтерактивна карта, яка дає змогу знайти в тому чи іншому регіоні Польщі інвестиційні пропозиції, Автомобільний бізнес-атлас тощо», – розповів координатор проекту Вітольд Мрочек.

Він пояснив, що також інтерактивна карта містить інформацію про інші пункти, які є важливими для інвестора: наявність аеропорту в регіоні, автошляхи тощо.

Як інформував ZAXID.NET, 2012 року поляки інвестували в Україну майже $900 млн. Україна була восьмою серед партнерів Польщі за обсягами експорту (2011 року посідала дев’яте місце), та 19-ю за обсягами українського імпорту в країну.

Нагадаємо, приріст прямих іноземних інвестицій в Україну у 2012 році становив $4,129 млрд, скоротившись у порівнянні з минулим роком на $431 млн, або на 10,6%.

Довідка. Презентація можливостей для бізнесу в Польщі пройшла у межах конференції «Співробітництво підприємств в рамках LCOI System. Можливості інвестиції в Польщі і Європейському союзі». Її організатори – товариство «Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry», «Lokalne Centra Obsługi Inwestora Eastern Europen Gateway», «Місцеві Центри Обслуговування Інвестора Східноєвропейська Брама» та Генконсульство Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук