Львів'янці, яка виховує двох дітей, необхідно зібрати 90 тис. грн на своє лікування

Нещодавно від раку помер чоловік Мирослави, жінка також бореться із онкологічною недугою

Мирослава Ковалик зі Львова бореться із онкологією. Два роки тому вона помітила в себе збільшені лімфовузли. А вже комп’ютерна томографія показала метастази у голові. Їхнім вогнищем була пухлина правої молочної залози. Незадовго до цього від раку помер її чоловік. Жінка залишилася сама із двома неповнолітніми дітьми.

«У мене був шок. Тому що перед тим мій чоловік від онкології помер. Не перед тим, а три місяці пройшло фактично, як помер чоловік, і тут як грім із ясного неба: в мене онкологія», – каже жінка.

У львівському онкоцентрі Мирослава пройшла шість курсів хіміотерапії. Повторне обстеження – пухлини у молочній залозі не виявило. А от метастази у голові ще залишались. Порятунку жінка шукала у київських клініках. Там порадили дороговартісну таргетну терапію.

«Я приїжджаю у клініку на один день, лікар розписує мені, що треба прокапати. Саме лікування, терапія проходить десь до трьох годин і все: ми вільні і їдемо додому», – пояснює Мирослава.

Мирослава вже пройшла п’ять курсів терапії і результати не забарились.

«Один метастаз зменшується в розмірах, тобто вона (лікарка – ред.) сказала, що треба продовжувати, що воно почало діяти», – додала жінка.

Мирослава сама виховує двох неповнолітніх дітей. Молодший син має аутичні розлади. А донька підбадьорює матір як може.

«Прошу, щоб ми десь пішли прогулялися по парку, походили разом. Говорю з нею дуже часто, дивимося фільми разом, комедії веселі», – каже донька Софія.

Таргетна терапія діє суто на молекулу, яка викликає появу ракових клітин. Через це й надто дорога. 6 липня Мирослава Ковалик має їхати повторно до столиці і оплатити 90 тис. грн за терапію. Таких грошей сім’я не має, тож просить допомоги.

«Спочатку збирали гроші по церквах. Потім закрили їх на карантин. Вже наші збори закінчилися і тепер просимо всіх небайдужих людей», – говорить мама Мирослави Марія Русин.

Рахунок ПриватБанку

4149 4991 1905 6651

Ковалик Мирослава Левківна

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук