За добу на біопротез для 17-річної Марії Ковальової зібрали майже 200 тис. грн

Аби дівчина могла вільно ходити залишилося зібрати ще всього 98 тис. грн

Менше ніж за добу небайдужі громадяни зібрали на ендопротез для 17-річної Марії Ковальової, яка перебуває на лікуванні в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, майже 200 тис. грн. Аби дівчині зберегти ногу і вона могла вільно ходити, залишилось зібрати 98 тис. грн.

До збору коштів активно підключилися і читачі ZAXID.NET. На рахунок, який благодійний фонд «Крила надії»відкрив для збору коштів, небайдужі громадяни активно перераховували різні суми, хто скільки міг – від 30 до 200 грн і спільними зусиллями станом на 12:00 3 червня вдалося зібрати 197 тис. грн.

Марія, її рідні щиро вдячні усім, хто відгукнувся допомогти, бо батьки самі не змогли б за такий короткий термін зібрати цю суму. Аби у Німеччині замовити для дівчини ендопротез, ще потрібно зібрати 98 тис. грн. Люди продовжують перераховувати гроші, тож є надія, що до п’ ятниці, 5 червня, вдасться зібрати потрібну суму.

Нагадаємо, учора, 2 червня, директорка благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська повідомила, що для 17-річної Марії Ковальової терміново, до 5 червня, треба зібрати 295 тис. грн на індивідуальний ендопротез, які готові виготовити у Німеччині, але за умови 100% передоплати.

У дівчини діагностували онкологічне захворювання кісток правої ноги – саркому Юінга. Захворювання повністю знищило колінний суглоб і частину великої гомілкової кістки. Але відомий львівський хірург - ортопед Олександр Щуровський може врятувати ногу дівчині, замінивши уражені частини кістки ендопротезом.

На виготовлення індивідуального ендопротеза, який буде «рости» разом з дівчиною та адаптовуватися до її організму впродовж усього життя, піде чотири тижні. Аби встигнути виготовити його до оперативного втручання, яке заплановаоно через п’ять тижнів, гроші слід перерахувати не пізніше 5 червня.

Зараз дівчина проходить у Центрі хіміотерапію і готується до операції. З допомогою небайдужих людей їй вдасться пройти це важке випробування і планувати майбутнє.

Гроші на ендопротез для Марії можна перерахувати так:

5169330511367333 – карта ПриватБанк
• IBAN UA533253210000026005053715836
код ЄДРПОУ 35620901 – перекази з інших банків
• для переказів з-за кордону www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i92692777102

Призначенні платежу «для Марії» або «на ендопротез».

За збором коштів на біопротез для Марії можна спостерігати тут

P.S. Станом на 14:00 4 червня гроші на індивідуальний ендопротез для Марії перераховано і німецька фірма розпочинає його виготовлення. На прохання рідних дівчини допомогти відгукнулося понад 1000 людей і спільно вдалося зібрати 313 тис. грн. Гроші, які залишилися після перерахунку, залишаються за Марією, яка зараз проходить хіміотерапію. Після операції їй також потрібно буде ще пройти відповідне лікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук