Ляшко вимагає перевиборів Луганської облради, бо чинний її склад потурає терористам

Депутати Луганської облради прислужують терористам і тому мають бути достроково переобрані.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Олег Ляшко, повідомляє його прес-служба.

Відповідну постанову політик зареєстрував у Верховній Раді.

Мета документу — дострокове припинення повноважень та призначення позачергових виборів Луганської обласної ради.

«Факти свідчать про порушення Конституції України та чинного законодавства Луганською обласною радою при прийнятті нею низки рішень в останні місяці», — написав Ляшко у пояснювальній записці до проекту документа.

Як приклад політик навів прийняте депутатами облради звернення від 18 квітня щодо громадсько-політичної ситуації в Україні, в якому фактично не визнавалась легітимність центральних органів влади України та ухвалених ними конституційних рішень щодо антитерористичної операції. Окрім того, воно містило інші безпідставні твердження, спрямовані на незаконне та антиконституційне розпалювання сепаратистських настроїв та міжнаціональної ворожнечі в Україні.

Інше звернення, за словами Ляшка, луганські депутати направили до депутатів Верховної Ради АР Крим попри той факт, що Верховна Рада України достроково припинила повноваження останніх.

«Прийняті Луганською обласною радою політичні рішення рівнозначні злочинному потуранню та сприянню терористам і сепаратистам. Вони фактично заохочували як місцевих бойовиків, так і керівництво Росії до агресивних дій, що вилилися на початку у збройне захоплення будівель органів влади, а згодом цілих населених пунктів та територій в Луганській області», — зазначив Ляшко.

На думку лідера Радикальної партії, усі нинішні та потенційні майбутні втрати серед силовиків, а також жертви серед мирного населення при звільненні захоплених бойовиками населених пунктів та територій Луганської області теж частково лежать на совісті нинішнього складу обласної ради.

«Враховуючи вищезазначене, доцільно прийняти рішення щодо політико-правової відповідальності Луганської обласної ради», - резюмував Ляшко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук