Люди з інвалідністю не змогли переконати депутатів ЛМР підтримати програму модернізації трамваїв

Депутати двічі провалили голосування за включення до порядку денного цього питання

Депутати не внесли питання про модернізацію транспорту до порядку денного

У п’ятницю, 19 червня, під час засідання сесії ЛМР депутати двічі провалили голосування за внесення до порядку денного питання щодо модернізації громадського транспорту. Ухвала передбачає співпрацю міста Львова з Європейським інвестиційним банком та проведення реконструкції міських трамваїв з облаштуванням пониження для маломобільних груп. Під час минулої сесії, 28 травня, депутати також не підтримали цього питання.

Зокрема під час сьогоднішнього засідання за внесення до порядку денного питання про модернізацію електротранспорту не голосували депутати БПП «Солідарність» та ВО «Свобода». Також не голосували та утрималися депутати українського об’єднання патріотів УКРОП.

Відтак представники маломобільних груп — Максим Барбанов, який пересувається на візку, та незрячна активістка Оксана Потимко, — які були присутні на засіданні, звернулися до депутатів з проханням проголосувати за ухвалу. Адже, за інформацією прес-служби ЛМР, передовсім йдеться про облаштування пониження у трамваях Львова. Ухвалою передбачено співпрацю Львова з Європейським інвестиційним банком та отримання 3 млн євро позики для проведення реконструкції міських трамваїв з облаштуванням пониження для маломобільних груп.

«Я пересуваюсь на візку, проживаю і працюю у Львові. Пересічні люди не думають, як мені потрапити у трамвай, і я чекаю поки приїде новий трамвай, щоб сісти. Коли я прошу людей, щоб мене підняли у трамвай, — це постійно принижуватись перед людьми. Є багато маломобільних верств населення, є сім’ї з дітьми у колясках, є старші люди, є незрячі. Прошу переглянути ще раз це питання», — зазначив у своєму виступі Максим Барбанов, автор петиції «Зробити весь громадський транспорт у місті доступним для маломобільних груп населення».

«Спробуйте зайти у трамвай на три сходинки, якщо ти не бачиш. Я розумію, що ви вийдете з зали і сядете у своє авто. А я мушу кілька днів когось просити, щоб просто вийти з хати. Попробуйте з заплющеними очима вийти з трамвая. Якби ви всі перейнялись цією проблемою, якби ви мали у родинах таких людей, ви б сьогодні це питання не відхиляли. Змилосердіться, не бавтесь тільки у політику. Давайте почнемо. Нехай це спочатку буде 10 трамваїв. А потім буде ще 10. Десятки тисяч людей будуть користуватись тими трамваями», – звернулася до депутатів Оксана Потимко.

Нагадаємо, сьогодні під час сесії вчергове було запропоновано розглянути ухвалу про співпрацю Львова з Європейським інвестиційним банком, що передбачає надання місту запозичення в сумі 3 млн євро для проведення реконструкції міських трамваїв з облаштуванням пониження для маломобільних груп. Під час минулої сесії депутати не підтримали цього питання.

До слова, 10 червня було зареєстровано петицію «Зробити весь громадський транспорт у місті доступним для маломобільних груп населення». Вона набрала понад 500 необхідних голосів. Відтак її мають розглянути міські депутати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук