Люксембург став першою країною з безкоштовним громадським транспортом

Для проїзду достатньо буде мати при собі посвідчення особи державного зразка

СвітЮрій Братюк, 27 лютого26323

З 1 березня цього року громадський транспорт в Люксембурзі стане повністю безкоштовним. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Таким чином, Люксембург стане першою в світі країною, де діятиме безкоштовний проїзд. Квитків для поїздки в автобусі, трамваї або поїзді більше не потрібно буде купувати. Для проїзду достатньо мати при собі посвідчення особи державного зразка. Платний проїзд залишиться лише в поїздах у вагонах першого класу.

Місцева влада зазначає, що мета таких заходів полягає у відмові від особистого транспорту на користь громадського для зниження завантаженості на дорогах і зниження рівня шкідливих викидів в атмосферу.

Забезпечення роботи громадського транспорту в Люксембурзі здійснюватиметься повністю за рахунок платників податків – щорічно подібний безкоштовний транспорт буде обходитися їм приблизно в 41 млн євро.

Громадський транспорт у Люксембурзі

Після реалізації цього заходу Люксембург, населення якого становить 600 тисяч осіб, а площа – 2586 км2, стане першою у світі країною з безкоштовним громадським транспортом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук