Максиму Стасіву в Індії зробили першу операцію

Після адаптації хлопець чекатиме своєї черги на пересадку кишківника

СуспільствоІрина Скіць, 24 лютого 201630590
Максиму Стасіву в Індії зробили першу операцію
17-річний унікальний пацієнт ОХМАДИТу Максим Стасів

24 лютого 17-річному Максимові Стасіву зробили першу перед трансплантацією операцію. Вона тривала сім з половиною годин. Хлопцю з’єднали частини кишківника, які ще у нього залишились – дванадцятипалу та пряму кишку. Зараз Максим Стасів проходить післяопераційну адаптацію, після чого його вже поставлять на чергу для пересадки органу.

Як розповіла ZAXID.NET Віра Приймакова, лікар-анестазіолог ОХМАДИТу, яка лікувала Максима в Україні, раніше хлопцю видалили майже весь кишківник, однак залишили 22 сантиметри дванадцятипалої кишки та частина підселезінкового кута прямої кишки. Сьогодні індійські хірурги з’єднали ці дві частини кишківника, аби зменшити втрати жовчі. До цього Максим втрачав близько двох літрів жовчі на день.

«Як мені розповіла мама Максима, він зараз знаходиться в реанімації на штучній вентиляції легень. В інтенсивній терапії Максим пробуде два-три дні, а далі його переведуть у звичайну палату. Хірурги залишились задоволені, як перебігом самої операції, так і кінцевим результатом», - розповіла Віра Приймакова.

Вона пояснила, що далі Максим адаптовуватиметься після складної операції близько п’яти-десяти днів, після чого його поставлять у чергу для трансплантації кишківника. Чекатиме пересадки хлопець не в лікарні, а в амбулансі – готелі при лікарні. Як писав ZAXID.NET чекати на пересадку Максим може один-два місяці.

Реквізити для допомоги Максиму Стасіву

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук