Малозабезпечені львів’яни зможуть лікуватися безкоштовно

Головні новини Львова 18.02Зореслава Губарь, 18 лютого 2016, 15:50 892 0

Сьогодні, 18 лютого, Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підписав угоду про співпрацю із шпиталем ім. Шептицького. Згідно із цією угодою лічниця надаватиме безкоштовну медичну допомогу малозабезпеченим сім’ям та тим, хто опинився у кризових ситуаціях. У вартість послуг шпиталю вже буде закладена і благодійна частка, відтак платоспроможний пацієнт оплачуватиме лікування неплатоспроможним.

«Ті люди, які можуть проплатити за свої медичні потреби, вони тим самим автоматично і долучаються до благодійності в стінах нашого шпиталю, тому що в кожній тій сумі вже є закладено певний відсоток на благодійність», – зазначив адміністратор БФ «Шпиталь ім. Митрополита А. Шептицького» о. д-р Андрій Логін.

Відтак 10 платоспроможних пацієнтів гарантують надання безкоштовних послуг для одинадцятого. Для того, аби лікуватися безкоштовно, потрібно заповнити анкету в реєстратурі або ж на сайті шпиталю. Далі комісія розгляне ці анкети і визначить, чи пацієнт справді потребуючий. На обліку в міському соціальному центрі вже близько п’яти тисяч сімей, які можуть скористатися такою допомогою.

«Це втрата роботи, це не обов’язково кризова ситуація матеріальна, буває і важкий психоемоційний стан. Це сім’ї вимушених переселенців, учасників АТО, де дружина була без праці, а чоловік зараз на війні і, зрозуміло, що доходи в такій сім’ї є низькими», – додала в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук