Шпиталь Шептицького у Львові шукає волонтерів і меценатів

Головні новини Львова 17.12Марічка Крижанівська, 17 грудня 2015, 19:47 942 0

Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького влаштував у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ благодійний вечір. На зустрічі презентували головні напрямки діяльності шпиталю і запросили  громаду до партнерства усіх охочих.

Також влаштували тихий аукціон рідкісних книжок з обмеженим тиражем та ікони відомих художників. За гроші від акції медики хочуть купити відеогастроскоп. Половину грошей на це обладнання уже є, треба ще 23 тисячі доларів.

Шпиталь засновано ще на початку 20 століття за фінансової підтримки Андрея Шептицького. Нині у цьому закладі діють соціальні напрямки – домашня опіка, діагностика та психотерапевтична допомога військовим, також відділення паліативного лікування.

Підтримати можна і волонтерською допомогою.

«Сьогодні ми говоримо не тільки про те, що потребуємо не тільки матеріальних оновлень, що ми робимо збірку, але ми запрошуємо до співпраці в різних ініціативних групах науковців, медиків, юристів, волонтерів різного профілю для того, щоб бути ефективними в благодійності», – зазначив о. Андрій Логін, адміністратор шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук