Матері домоглися, аби бійців із Прикарпаття не відправляти на схід України

Наказ начальника Генерального штабу Збройних Сил України про відправлення п’ятого батальйону територіальної оборони Івано-Франківської області у зону бойових дій на південному сході держави наразі скасований.

Це підтвердив сьогодні, 10 червня, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Троценко, інформує Радіо Свобода.

Очільник області побував у частині, де дислокується батальйон, і повідомив: «Хлопці залишатимуться на базі в Делятині. Жодних виїздів немає».

Протягом доби матері і дружини блокували військову частину в Делятині, вимагаючи, щоб прикарпатців не посилали у зону бойових дій без засобів спецзахисту.

У неділю, 8 червня, Рада оборони Івано-Франківської області ухвалила рішення не посилати територіальний батальйон оборони для участі в АТО, поки він не буде забезпечений індивідуальними засобами захисту, бронежилетами.

В Обласній держадміністрації повідомили, що до Кабінету міністрів направили пропозиції про налагодження централізованої закупівлі захисних засобів в інших країнах. Наразі право на постачання бронежилетів в Україні має лише одна фірма. Під час придбання засобів захисту для військових виникають проблеми через бюрократичні нюанси і непрозорість укладання угод за закупівлю матеріально-технічних цінностей.

За словами Андрія Троценка, найвище керівництво повинне зараз зруйнувати старі схеми, які працювали у сфері постачання матеріально-технічних цінностей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук