МАУ братиме гроші за зміну місця під час онлайн-реєстрації в економ-класі

Новий порядок набуде чинності 26 березня

Компанія МАУ анонсувала запровадження оплати за зміну місця в салоні літака під час онлайн-реєстрації на всіх своїх рейсах з 26 березня.

Як інформує сайт «Авіаційні новини», розмір збору залежатиме від напрямку і розташування крісла в салоні літака. Наприклад, для внутрішніх рейсів він становить від 3 до 11 євро, для міжнародних середньомагістральних – від 4 до 15 євро, для рейсів далекого спрямування – від 9 до 40 євро.

Також в авіакомпанії розглядають можливість збільшення періоду онлайн-реєстрації для пасажирів економічного класу з 48 до 78 годин до вильоту.

«Якщо мандрівникові не принципово, на якому місці салону сидіти, він завжди може здійснити абсолютно безкоштовну процедуру онлайн-реєстрації і автоматично отримати місце в літаку. Якщо ж пасажир має особливі потреби, авіакомпанія може надати йому додаткові послуги за доплату», – зазначив віце-президент МАУ з наземного обслуговування Володимир Семенченко.

Наразі пасажири економ-класу МАУ під час онлайн-реєстрації можуть безкоштовно змінити місце, надане системою. За гроші – тільки при виборі місць в аварійних рядах або в перших шести рядах економічного класу.

До слова, нещодавно МАУ скоротила час посадки пасажирів до літака. Тривалість посадки, зокрема, зменшили на п'ять хвилин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук