Майно і рахунки НСК «Олімпійський» арештували через борги

Спорт22 березня 20173571
Майно і рахунки НСК «Олімпійський» арештували через борги
НСК «Олімпійський» не розрахувався з боргами ще з Євро-2012

Державна аудиторська служба України провела фінансовий аудит діяльності ДП «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» за період з 01.01.2012 по 01.11.2016 і виявила низку причин збитковості. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

Головною причин збитковості столичної арени є значна частина амортизаційних відрахувань на об'єкти основних засобів, які були реконструйовані і побудовані до проведення в Україні фінальної частини Євро-2012. На сьогодні підприємство має великі суми боргів, його майно і банківські рахунки заарештували.

«Сталося це тому, що держава не виконала своїх зобов'язань. Підприємство протягом п'яти років має борги. Зокрема, перед підрядниками за виконані будівельні роботи на суму понад 145 млн грн. Як результат, за позовами підрядних організацій судові органи ухвалили рішення про стягнення з спорткомплексу боргу на суму 93 млн грн і 61,7 млн грн штрафних санкцій. Підприємство брало зобов'язання щодо реконструкції стадіону і будівництва нових об'єктів спорткомплексу бюджетними коштами і коштами безпроцентної позики у державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» під державні гарантії міжнародних організацій. Зараз заборгованість НСК «Олімпійський» перед «Фінінпро» становить майже 2,231 млрд грн», - йдеться в заяві Державної аудиторської служби.

Також за умовами договору з ФК «Динамо» підприємство фактично позбавлене права проводити матчі за участю інших футбольних команд без відповідного дозволу «Динамо», тоді як спорткомплекс має статус національного спортивного закладу.

Нагадаємо, на НСК «Олімпійський» відбудеться фінал Ліги чемпіонів 2017/2018.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук