Майже половина українців не планують оформлювати біометричні паспорти, – опитування

Майже половина українців не планують оформлювати біометричні паспорти, – опитування
фото Lowcost Avia
Водночас 13% громадян ще не вирішили — чи будуть оформлювати такі документи

Майже половина громадян України взагалі не збираються оформлювати закордонні біометричні паспорти. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова, повідомило «Радіо Свобода».

За даними соціологів, наразі закордонний паспорт мають 34% населення, 7% з них мають новий біометричний закордонний паспорт.

Як свідчать результати опитування, 45 % респондентів взагалі не збираються оформлювати закордонні біометричні паспорти, 13% ще не вирішили.

При цьому 28% опитаних відповіли, що мають наміри зробити такі документи, але пізніше, а 7 % збираються виготовити закордонні біометричні паспорти саме цього року.

Опитування проводилось з 9 по 13 червня 2017 року, були опитані 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком тимчасово окупованих Криму та територій у Луганській і Донецькій областях. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

Щоб скористатися безвізовим режимом з ЄС від 11 червня українцям треба мати біометричний паспорт і , якщо попросять прикордонники – довести мету й умови поїздки, свою платоспроможність тощо.

Як повідомляв ZAXID.NET, безвізовим режимом за десять днів скористалося майже 7 тис. мешканців Львівської області. Однак ажіотажу на кордоні з Євросоюзом немає.

Відомо, що за цей час 13 подорожуючих із біометричними паспортами так і не змогли виїхати з України. Бо за ними вже «тягнувся шлейф» попереднього порушення закону або ж люди просто не могли підтвердити, що мають достатньо грошей для відпочинку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук